O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS sp. z o.o. nieprzerwanie działa na rynku od 1994r. Specjalizujemy się w budowie zewnętrznych sieci sanitarnych, odwodnieniu dróg, mostów, budynków, budowie sieci ciepłowniczych, gazowych oraz wodociągowych. Jesteśmy w stanie podołać wszelkim wymaganiom stawianym przez inwestora. Realizujemy zarówno duże tematy np: odwodnienie autostrad i dróg szybkiego ruchu, jak również te mniejsze np.: budowa lokalnych sieci sanitarnych i wodociągowych. Do każdego tematu podchodzimy w sposób profesjonalny. Posiadamy szeroką flotę nowoczesnego sprzętu budowlanego począwszy od koparek gąsienicowych, poprzez koparki kołowe, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe, samochody dostawcze, agregaty prądotwórcze dużej mocy, pompy odwodnieniowe, walce oraz wszelkiego rodzaju zagęszczarki.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, cieszącą się wieloletnim zaufaniem naszych kontrahentów. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów, brygadzistów i robotników, dzięki której możemy sprostać wymaganiom stawianym przez Inwestora.

W ocenie klientów Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS sp. z o.o. postrzegane jest jako rzetelne przedsiębiorstwo, fachowo i terminowo wykonujące powierzone zadania, z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zachowaniem wysokich norm jakościowych. Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania, budowy oraz wynajmu sprzętu budowlanego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce mającą aktualne referencje projektowania i realizowania podziemnych zbiorników retencyjnych o średnicy do 3m z żywic poliestrowych. Braliśmy aktywny udział w operacji nasuwania tunelu pod torami kolejowymi w Warszawie. Realizujemy pionierskie i trudne technologicznie projekty. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań i z wielkim zapałem podchodzimy do ich realizacji.

Obecnie nasza działalność koncentruje się głownie na Mazowszu. Naszym celem na najbliższe lata jest wzmocnienie pozycji na lokalnym rynku oraz ekspansja na dalsze rejony Polski. Planujemy poszerzyć zakres działalności o nowe sektory branży budowlanej.